VW Beach Pro Tour Futures 2022

VW Beach Pro Tour Futures 2022

Informacje / About

 

Data / Date:
21-24 lipca 2022
– 21.07 czwartek – eliminacje (Thursday – Qualification)
– 22-24.07 piątek-niedziela – turniej główny (Friday-Sunday – Main Draw)

Miejsce / Place:
Warszawa, MONTA Beach Volley Club

Typ turnieju / Tournament:
VW Beach Pro Tour Futures

Pula nagród finansowych / Prize Money:
5 000 EUR– turniej kobiet / Women
5 000 EUR – turniej mężczyzn / Men

Lotnisko / Airport:
Warsaw Okecie Airport (10 km, 20 minutes)

Drużyny / Teams

Mężczyźni / Men
Turniej główny / Main Draw

  1. Kufa Robert / Waber Adam CZE (634 punktów/points)
  2. Szałankiewicz Jakub / Florczyk Mateusz POL (630)
  3. Juchnevic Robert / Vasiljev Artur LTU (580)
  4. Bercik Vaclav / Dzavoronok Matyas CZE (565)
  5. Sengers Mees / Boehle Dirk NED (500)
  6. Doppler Clemens / Kunert Thomas AUT (498)
  7. Janiak Piotr / Brożyniak Jędrzej POL (450)
  8. Gleed Niko / Jones Harry ENG (450)
  9. Perez Suarez Pablo / Monfort Minaya Javier ESP (440)
  10. Wu Jiaxin / Ha Likejuang CHN (400)
  11. Kruk Miłosz / Miszczuk Mikołaj POL (380)
  12. Kądzioła Michał / Ociepski Marcin POL (84)

Kwalifikacje / Qualification

  1. Reiter Jakob / Grossing Laurenc AUT (399)
  2. Korycki Michał / Chiniewicz Martin POL (365)
  3. Van Der Loo Sam / Groenewold Quinten NED (327)
  4. Teteris Davis / Relins LAT (324)
  5. Just Wilhelm Maximilian / Wust Lui GER (308)
  6. Mol Markus / Solhaug Svein Oddmund (292)
  7. Rebel Jaan / Korotkov Dimitri EST (287)
  8. LokkenVegard / Henriksvenn Erlend NOR (280)
  9. Ringoen Nils Gunnar / Sunde Jo Gladsoy NOR (272)
  10. Bello Juan Enrique / Soczewka Peter ENG (268)
  11. Vincelovic Artur / Rumsevicius Arnas LTU (260)
  12. Ferdinand Dohmann Johann / De Paula Dultra Mateus BRA (260)
  13. Opsahl Stian / Ruud Christian Jorgensen NOR (245)
  14. Tzioumakas Stylianos / Chatzinikolaou Dimitrios GRE (236)
  15. Broch Nathan / Sutterlin Flavio SUI (230)
  16. Monduzzi Emanuele / Boncompagni Davide (132)

Kobiety / Women
Turniej główny / Main Draw

  1. Kociołek Katarzyna / Łodej Marta POL (900)
  2. Khmil Anhelina / Lazarenko Tetiana UKR (690)
  3. Konstantinova Deniela / Brailko Varvara LAT (595)
  4. Mardones Maria del Pilar / Deppasier Montecinos Natalia Del Carmen CHI (548)
  5. Sinisalo Ida / Sinisalo Sara FIN (540)
  6. Namike Anete / Ebere Liva LAT (514)
  7. Legieta Kinga / Gruszczyńska Jagoda POL (460)
  8. Wang Xinxin / Zeng Jinjin CHN (440)
  9. Nystrom Erika / Konstantopoulou Zoi CYP (432)
  10. Dave Anita / Ashush Yahli ISR (424)
  11. Ceynowa Agata / Jundziłł Patrycja POL (420)
  12. Betschart Mara / Zobrist Shana SUI (420)

Kwalifikacje / Qualification

  1. Freiberger Eva/Rabitsch Magdalena AUT (413)
  2. Vergara Saez De Adana Ana/Fernandez Da Silva Carolina ESP (407)
  3. Vasiliauskaite Ieva/Andriukaityte Urte LTU (398)
  4. Maor Noga/Barannik Michal ISR (334)
  5. Dostalova Magdalena/Francova Tereza CZE (324)
  6. Simanicova Jana/Tokosova Barbora SVK (308)
  7. Raupelyte Aine/Krizanauskaite Skalve LTU (230)
  8. Hildreth Kilberly/Denaburg Lexy USA (220)
  9. Diressen Annemieke/Van Werkhoven Sanne NED (203)
  10. Thurin Kristina/Rhurin Susanna SWE (200)
  11. Adra Mira/Matar Aya Maria LIB (130)
  12. Sanguigni Camilla/Tamagnone Giulia ITA (108)
  13. Zobnina Irina/Kvedaraite Daniele LTU (102)
  14. Elekova Eva/Harmanova Kristina SVK (96)
  15. Petrova Eva/Di Romano Roberta BUL (94)
  16. Kaczmarek Aneta/Saad Magdalena (58)

Harmonogram / Schedule

Czwartek / Thursday

Eliminacje do turnieju głównego kobiet:
I runda:
8:30 Boisko 1 Elekova/Harmanova (SVK) - Dostalova, M./Francova (CZE) 0:2 (17:21, 13:21)
9:20 B2 Sanguigni/Tamagnone (ITA) - Petrova/Di Romano (BUL) 2:0 (21:9, 21:15)
9:20 B1 Simanicova/Tokosova (SVK) - Zobnina/Kvedaraite (LTU) 0:2 (14:21, 15:21)
10:10 B1 Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) - Kaczmarek/Saad (POL) 2:1 (21:14, 16:21, 15:7)
10:10 B2 Deissenberger/Schwarz (GER) - Vergara/Fernandez da Silva (ESP) 1:2 (19:21, 22:20, 8:15)
II runda:
15:00 B1 Thurin, T./Thurin, S. (SWE) - Sanguigni/Tamagnone (ITA) 2:0 (21:11, 21:15)
15:00 B2 Freiberger/Rabitsch Mag. (AUT) - Dostalova, M./Francova (CZE) 1:2 (25:27, 21:10, 13:15)
16:00 B1 Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) - Vergara/Fernandez da Silva (ESP) 2:0 (21:11, 21:15)
16:00 B2 Zobnina/Kvedaraite (LTU) - Raupelyte/Krizanauskaite (LTU) 2:1 (18:21, 21:13, 15:11)

Eliminacje do turnieju głównego mężczyzn:
I runda:
11:00 B1 Mol, M./Solhaug (NOR) - Zauli/Boncompagni (ITA) 2:0 (21:9, 21:17)
11:00 B2 Bello /Soczewka (ENG) - Teteris/Relins (LAT) 0:2 (13:21, 20:22)
12:00 B1 Just/Wüst (GER) - Broch/Sütterlin (SUI) 2:0 (21:14, 24:11)
12:00 B2 Rebel/Korotkov (EST) - Løkken/Henriksveen (NOR) 2:0 (21:19, 21:18)
13:00 B2 Vincelovic/Rumsevicius (LTU) - Opsahl/Ruud (NOR) 2:0 (21:14. 21:12)
13:00 B1 Petravicius/Kerpe (LTU) - Ringøen/Sunde (NOR) 2:1 (21:16, 12:21, 16:14)
14:00 B1 Korycki/Chiniewicz (POL) - Pennanen/Pennanen (FIN) 2:0 (21:17, 21:16)
14:00 B2 Groszek/Warzocha (POL) - Tzioumakas/Chatzinikolaou (GRE) 2:0 (21:19, 23:21)
II runda:
17:00 B1 Mol, M./Solhaug (NOR) - Teteris/Relins (LAT) 2:0 (21:13, 21:17)
17:00 B2 Just/Wüst (GER) - Rebel/Korotkov (EST) 1:2 (18:21, 21:13, 15:17)
18:00 B1 Korycki/Chiniewicz (POL) - Groszek/Warzocha (POL) 2:1 (17:21, 21:15, 15:11)
18:00 B2 Vincelovic/Rumsevicius (LTU) - Petravicius/Kerpe (LTU) 2:0 (21:17, 21:11)

Piątek / Friday

Turniej główny kobiet:
I runda:
8:30 B2 Namike/Ēbere (LAT) - Dave/Ashush (ISR) 2:1 (22:24, 23:21, 15:11)
8:30 B1 Lutz, A./Zobrist (SUI) - Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) 0:2 (13:21, 11:21)
9:20 B1 Sinisalo, I./Sinisalo, S. (FIN) - Legieta/Gruszczyńska (POL) 2:1 (21:19, 17:21, 15:9)
9:20 B2 Konstantinova/Brailko (LAT) - Dostalova, M./Francova (CZE) 2:1 (11:21, 21:16, 15:12)
10:10 B1 Thurin, T./Thurin, S. (SWE) - Ceynowa/Jundziłł (POL) 2:0 (23:21, 22:20) 
10:10 B2 Khmil/Lazarenko (UKR) - Nyström Er./Konstantopoulou (CYP) 2:0 (21:15, 21:19)
11:00 B2 Wang X. X./J. J. Zeng (CHN) - Mardones/Natalia (CHI) 0:2 (15:21, 17:21)
11:00 B1 Kociołek/Łodej (POL) - Zobnina/Kvedaraite (LTU) 2:0 (21:19, 25:23)

15:30 B2 Konstantinova/Brailko (LAT) - Sinisalo, I./Sinisalo, S. (FIN) 0:2 (13:21, 12:21)
15:30 B1 Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) - Namike/Ēbere (LAT) 1:2 (21:14, 20:22, 13:15)
16:30 B1 Kociołek/Łodej (POL) - Mardones//Natalia (CHI)  2:0 (21:15, 21:13)
16:30 B2 Khmil/Lazarenko (UKR) - Thurin, T./Thurin, S. (SWE) 2:0 (21:12, 21:18)


Turniej główny mężczyzn:
I runda:
11:50 B1 Sengers/Boehlé (NED) - Korycki/Chiniewicz (POL) 1:2 (21:16, 17:21, 10:15)
11:50 B2 Gleed/Jones (ENG) - Wu Jiaxin/HA Likejiang (CHN) 0:2 (26:28, 17:21)
12:40 B1 Kruk/Miszczuk (POL) - Vincelovic/Rumsevicius (LTU) 2:0 (21:14, 21:14)
12:40 B2 Kufa, R./Waber (CZE) - Rebel/Korotkov (EST) 2:0 (21:14, 21:17)
13:30 B1 Szałankiewicz/Florczyk (POL) - Kądzioła/Ociepski (POL) 0:2 (16:21, 12:21)
13:30 B2 Reiter, J./Grössig (AUT) - van der Loo/Groenewold (NED) 1:2 (20:22, 21:14, 14:16)
14:30 B2 Juchnevic/Vasiljev (LTU) - Groszek/Warzocha (POL) 2:0 (21:14, 21:13)
14:30 B1 Mol, M./Solhaug (NOR) - Janiak/Brożyniak (POL) 2:0 (21:19, 21:16)

17:30 B1 Kufa, R./Waber (CZE) - Kruk/Miszczuk (POL) 1:2 (21:17, 26:28, 13:15)
17:30 B2 Wu Jiaxin/HA Likejiang (CHN) - Korycki/Chiniewicz (POL) 2:0 (21:15, 21:19)
18:30 B1 Juchnevic/Vasiljev (LTU) - Mol, M./Solhaug (NOR) 2:0 (21:16, 22:20)
18:30 B2 Kądzioła/Ociepski (POL) - Van der Loo/Groenewold (NED) 0:2 (Kontuzja w polskim zespole)
18:30 B2 Groszek/Warzocha (POL) - Janiak/Brożyniak (POL) 1:2 (12:21, 21:19, 12:15)

Sobota / Saturday

Turniej główny kobiet:
8:30 B1 Dostalova, M./Francova (CZE) – Legieta/Gruszczyńska (POL) 0:2 (18:21, 18:21)
8:30 B2 Lutz, A./Zobrist (SUI) -Dave/Ashush (ISR) 1:2 (14:21, 29:27, 12:15)
9:20 B2 Zobnina/Kvedaraite (LTU) - Wang X. X./J. J. Zeng (CHN) 0:2 (15:21, 18:21)
9:20 B1 Nyström Er./Konstantopoulou (CYP) - Ceynowa/Jundziłł (POL) 1:2 (21:13, 23:25, 0:15)

12:00 B2 Mardones/Natalia (CHI) - Dave/Ashush (ISR) 2:1 (21:14, 12:21, 5:9)
12:00 B1 Thurin, T./Thurin, S. (SWE)  - Legieta/Gruszczyńska (POL) 2:0 (26:24, 21:18)
12:50 B2 Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) - Wang X. X./J. J. Zeng (CHN) 2:1 (21:19, 13:21, 15:10)
12:50 B1 Konstantinova/Brailko (LAT) - Ceynowa/Jundziłł (POL) 1:2 (12:21, 21:13, 9:15) 

15:30 B2 Khmil/Lazarenko (UKR) - Mardones/Natalia (CHI) 2:0 (21:18, 21:10) 
15:30 B1 Thurin, T./Thurin, S. (SWE) - Namike/Ēbere (LAT) 2:0 (21:18, 21:11)
16:30 B2 Sinisalo, I./Sinisalo, S. (FIN) - Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) (15:21, 21:15, 5:15)
16:30 B1 Ceynowa/Jundziłł (POL) - Kociołek/Łodej (POL) 1:2 (21:15, 9:21, 15:17)

Turniej główny mężczyzn:
22/07 18:30 B2 Groszek/Warzocha (POL) - Janiak/Brozyniak (POL) 1:2 (12:21, 21:19, 12:15)
10:10 B2 Rebel/Korotkov (EST) - Vincelovic/Rumsevicius (LTU) 1:2 (15:21, 21:19, 13:15)
10:10 B1 Gleed/Jones (ENG) - Sengers/Boehlé (NED) 1:2 (14:21, 21:16, 5:15)
11:00 B1 Szałankiewicz/Florczyk (POL) - Reiter, J./Grössig (AUT) 1:2 (21:17, 15:21, 11:15)

13:40 B2 Mol, M./Solhaug (NOR) - Sengers/Boehlé (NED) 2:1 (21:16, 13:21, 15:12)
13:40 B1 Kądzioła/Ociepski (POL) - Vincelovic/Rumsevicius (LTU) 2:0 (21:18, 21:16)
14:30 B1 Korycki/Chiniewicz (POL) - Reiter, J./Grössig (AUT) 2:0 (22:20, 21:9)
14:30 B2 Kufa, R./Waber (CZE) - Janiak/Brozyniak (POL) 0:2 (17:21, 20:22)

17:30 B2 Kruk/Miszczuk (POL) - Mol, M./Solhaug (NOR) 2:1 (19:21, 21:19, 15:9)
17:30 B1 Kądzioła/Ociepski (POL) - Wu Jiaxin/HA Likejiang (CHN) 2:0 (21:18, 21:14)
18:30 B1 Juchnevic/Vasiljev (LTU) - Korycki/Chiniewicz (POL) 2:0 (21:15, 21:18)
18:30 B2 Janiak/Brozyniak (POL) - van der Loo/Groenewold (NED) 2:0 (21:17, 21:16)

Niedziela / Sunday

Turniej główny kobiet:
Półfinały
10:00 B1 Khmil/Lazarenko (UKR) - Thurin, T./Thurin, S. (SWE) 2:0 (21:17, 21:16)
11:00 B1 Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) - Kociołek/Łodej (POL) 0:2 (13:21, 19:21

Mecz o 3. miejsce
14:15 B1 Thurin, T./Thurin, S. (SWE) - Yuan Lvwen/J. Dong (CHN) 1:2 (18:21, 21:18, 11:15)

Finał
16:30 B1 Khmil/Lazarenko (UKR) - Kociołek/Łodej (POL) 2:1 (21:17, 18:21, 15:10)

Turniej główny mężczyzn:
Półfinały
12:00 B1 Kruk/Miszczuk (POL) - Kądzioła/Ociepski (POL) 0:2 (17:21, 15:21)
13:00 B1 Juchnevic/Vasiljev (LTU) - Janiak/Brożyniak (POL) 0:2 (15:21, 10:21)

Mecz o 3. miejsce
15:15 B1 Kruk/Miszczuk (POL) - Juchnevic/Vasiljev (LTU) 2:1 (21:12, 19:21, 15:10)

Finał
17:30 B1 Kądzioła/Ociepski (POL) - Janiak/Brożyniak (POL) 2:0 (21:16, 21:18)

Baza noclegowa / Accommodation

The organisers will NOT provide hotel accommodation for athletes or any accompanying persons. The local organiser offer special rates to all delegation members at the:

ibis
HOTEL IBIS STYLES AND IBIS BUDGET CENTRUM
Website: https://all.accor.com/hotel/A1J0/index.pl.shtml
Contact details, plus any reservation code needed to receive the special rates: “PROTOUR”

03
HOTEL O3
Website: https://www.o3hotel.pl/
Contact details, plus any reservation code needed to receive the special rates: “PROTOUR”

Pobierz / Download

STREFA VIP – BILETY / VIP ZONE - TICKETS

Wiadomości / News

Galeria / Photo Galerry

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: