Zuzanna Kucińska/Barbara Adamska oraz Bartosz Kujawski/Paweł Kaczorowski złotymi medalistami V ICE-WATCH!

V edycja turnieju ICE-WATCH Beach Volleyball Cup nie należała do łatwych dla zawodniczek i zawodników startujących w rozgrywkach, gdyż zmagali się oni z wysoką temepretaturą powietrza przekarczającą 35 stopni ciepła!

Mimo upalnej pogody, Bartosz Kujawski wraz z Pawełem Kaczorowskim po raz trzeci stanęli na najwyższym podium rozgrywek, pokonując w finale 2:0 (15:10,15:10) parę Michał Barczyk/Adam Ojrzyński.

W meczu o trzecie miejsce wśród mężczyzn zmierzył się doświadczony duet Tomasz Karbowicz/Konrad Biniewicz, który zagrał przeciwko młodej ale mocnej parze Dominik Poznański/Miłosz Kruk. Mecz szczęśliwie zakończył się dla Poznański/Miłosz, którzy wygrali całe spotkanie 2:0 (15:10,15:10) zdobywając brązowy medal.

V ICE-WATCH beach volleyball cup 30.07.2017Foto by Krawczyk.photo

Finał kobiet należał do pary Zuzanna Kucińska/Barbara Adamska, które po zaciętej walce w tie-breaku 2:1 (21:23,21:12,15:7) pokonały znakomite siatkarki: Dominikę Mackiewicz/Magdalenę Sadlakowską.

W meczu o trzecie miejsce zawodniczki zafundowały kibicom Monty Club sporo emocji, gdyż duet Malwina Zielińska/Karolina Narożnik potrzebowały aż trzech setów aby wywalczyć brązowy medal, pokonując 2:1 ( 17:21, 21:9. 15:7) parę Anna Sulej/Kinga Pakuła.