Monika Kaczorowska/Ola Lipska oraz Robert Kozłowski/ Maciej Stępień na najwyższym stopniu podium II Davidoff Beach Volleyball Cup 2019!

W niedzielę 2 czerwca odbyła się II edycja turnieju damskiego i męskiego Davidoff Beach Volleyball Cup!

Do rozgrywek przystąpiło aż 31 par męskich oraz 12 par damskich. W każdym roku poziom rozgrywek jak i ranga zawodów nabiera tempa. Oprócz znakomitych zawodniczek i zawodników z całej Polski, gościliśmy również pary ze Stanów Zjednoczonych, Brazylii oraz z Ukrainy.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się Dominika Mackiewicz/Magdalena Sadlakowska, które pokonały 2:0 (15:13,16:14) złote medalistki poprzedniej edycji Aleksandrę Sikorską/ Annę Sulej.

Finał kobiet należał do nowo powstałej pary: Monika Kaczorowska / Aleksandra Lipska, które wygrały 2:0 (15:13,15:6) z duetem Malwina Zielińska/ Paulina Zielińska.

Rozgrywki mężczyzn okazały się niesamowitym wyczynem, które dostarczyły kibicom olbrzymich emocji. Pary, które dotrwały do samego końca, nie tylko walczyły z upałem, ale również ze zmęczeniem.

W meczu o trzecie miejsce, Mikołaj Pawłowski / Michał Słyk zmierzyli się z parą Aleksander Mamełka / Konrad Biniewicz. W pierwszym secie o wyniku zadecydowała gra na przewagi, w której lepsi okazali się Mikołaj z Michałem. Druga partia zakończyła się zwycięstwem również Mikołaja i Michała, którzy wygrali całe spotkanie 2:0 (15:13,15:7)

Robert Kozłowski / Maciek Stępień bez porażki na koncie dotarli do wielkiego finału Davidoff Beach Volleyball Cup, gdzie zmierzyli się z duetem Bartłomiej Kiernoz / Konrad Felisiak. Po pierwszym secie, mimo wielkich chęci Bartłomiej z Konradem zdecydowali się przerwać mecz z powodu skurczy. Tym samym Robert Kozłowski/ Maciej Stępień sięgnęli po złoto i to właśnie do nich trafiła nagroda główna, przeciwsłoneczne okulary od firmy Menrad Polska o wartości 1000 zł szt.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie cennych nagród: Eleven Australia, San Miguel oraz Monta Bistro Bar.

Robert Kozlowski Maciej Stepien na najwyzszym stopniu podium II Davidoff Beach Volleyball Cup 2019