Michalina Tokarska/Aleksandra Zdon oraz Mikołaj Pawłowski/ Bartłomiej Koryciński złotymi medalistami III Warsaw Beach Benetton Cup!

Michalina Tokarska/Aleksandra Zdon oraz Mikołaj Pawłowski/ Bartłomiej Koryciński złotymi medalistami III Warsaw Beach Benetton Cup!

31 męskich par oraz 11 damskich w ostatni weekend sierpnia wystartowało w III edycji Warsaw Beach Benetton Cup!

Przez cały dzień można było oglądać zaciętą walkę par damskich i męskich, którzy walczyli o najwyższe miejsce na podium. Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za udział. Pokazaliście dziś, że mimo jesiennej pogody można rozegrać wspaniały turniej!

Głównym sponsorem turnieju była firma Menrad Polska, która ufundowała zwycięzcom okulary przeciwsłoneczne marki UNITED COLORS OF BENETTON. Sponsorami wspierającymi byli 4fizjoEleven AustraliaRestauracja Na CypluDepil Concept, Monta Beach Volley ClubMonta Music oraz Dzielnica Wisła.

Warsaw Beach Benetton Cup 2020 1mc Michalina Tokarska / Aleksandra Zdon
Warsaw Beach Benetton Cup 2020 2mc Monika Kaczorowska / Aleksandra Sikorska
Warsaw Beach Benetton Cup 2020 3mc Paulina Zielinska / Malwina Zielinska
Warsaw Beach Benetton Cup 2020 4mc Paulina Durka / Martyna Kwiatkowska

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KOBIET:

1 Michalina Tokarska / Aleksandra Zdon 2:0 (15:13,15:6)

2 Monika Kaczorowska / Aleksandra Sikorska

3 Paulina Zielinska / Malwina Zielinska 2:1 (8:15,15:10,15:5)

4 Paulina Durka / Martyna Kwiatkowska

5-6 Adrianna Wardecka / Basia Adamska

5-6 Alicja Cybulska / Marta Kostrzewa

7-8 Katarzyna Orłowicz / Aleksandra Dworak

7-8 Anna Łabuz-Błaszczak / Magdalena Lewandowska

9-12 Dominika Mackiewicz / Magdalena Sadlakowska

9-12 Anna Wicha / Aleksandra Markowska

9-12 Agata Pacuszko / Justyna Otto

 

Warsaw Beach Benetton Cup 2020 1mc Mikołaj Pawłowski / Bartłomiej Koryciński
Warsaw Beach Benetton Cup 2020 2mc Adam Chrobot / Mateusz Wichłacz
Warsaw Beach Benetton Cup 2020 3mc Piotr Filipowicz / Krzysztof Michalski
Warsaw Beach Benetton Cup 2020 4mc Michał Koryciński / Łukasz Grzyb

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MĘŻCZYZN:

1 Mikołaj Pawłowski / Bartłomiej Koryciński 2:0 (15:8,16:14)

2 Adam Chrobot / Mateusz Wichłacz

3 Piotr Filipowicz / Michał Berent 2:0 (15:0,15:0)

4 Michał Koryciński / Łukasz Grzyb

5-8 Paweł Sikora / Kuba Skrajny

5-8 Mateusz Kownacki / Tobiasz Kaniewski

5-8 Adam Stelmaszczyk / Alexandre Figueiredo

5-8 Piotr Loba / Tomasz Poskier

9-16 Michał Kobierecki / Piotr Strożek

9-16 Witold Orliński / Piotr Kalinowski

9-16 Bartłomiej Łoza / Mateusz Gabriel

9-16 Adam Sadziak / Jarosław Bykowski

9-16 Patryk Szulecki / Amadeusz Kopeć

9-16 Tymoteusz Kapitan / Arkadiusz Kapitan

9-16 Karol Bartnik / Michał Słyk

9-16 Igor Lewicki / Dariusz Lewicki

17-32 Adam Łoś / Krystian Kaczmarski

17-32 Łukasz Syguła / Paweł Żeszko

17-32 Marcin Buszka / Mateusz Spaliński

17-32 Michał Kasprzak / Łukasz Ponikiewski

17-32 Bartosz Jakubek / Tomasz Kowalkowski

17-32 Michał Rosiak / Tomasz Chodorowski

17-32 Kuba Jakowski / Wojtek Rybak

17-32 Mateusz Karpow / Oskar Górniewicz

17-32 Michał Popielski / Bartosz Bagiński

17-32 Łukasz Wichłacz / Marek Zaremba

17-32 Grzegorz Sowinski / Błazej Ryczek

17-32 Łukasz Buczek / Marek Jaśkiewicz

17-32 Miłosz Gąsiorek / Vyacheslav Anisovets

17-32 Bartek Pawlik / Wojciech Więckiewicz

17-32 Kacper Gołębiewski / Michał Dąbrowski

 Turniej meski Warsaw Beach Benetton Cup 30.08.2020

Autor Kati Orlowicz

Zdjęcia Kati Orlowicz