Joanna Rejno/Paulina Sobolewska oraz Kamil Kosz/Piotr Jedliński złotymi medalistami III Davidoff Beach Volleyball Cup 2019!

Dnia 7 lipca rozegrano trzecią edycję turnieju Davidoff Beach Volleyball Cup. W rozgrywkach wzięło udział 21 par męskich oraz 11 par damskich.

W meczu o trzecie miejsce duet Mikołaj Pawłowski / Bartłomiej Koryciński pokonali 2:0 parę Maciej Stępień / Robert Kozłowski.

Finał bezapelacyjnie należał do pary Kamil Kosz / Piotr Jedliński z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy w najważniejszym meczu pokonali 2:0 duet Andrzej Paszkowski / Jan Król.

Brązowy medal wśród Pań wywalczyły Monika Chudek / Gabriela Osewska wygrywając 2:0 z Aleksandra Sikorska / Anna Sulej.

Finał kobiet to zacięta i bardzo emocjonująca gra po obu stronach siatki pary Joanny Rejno / Pauliny Sobolewskiej oraz Karoliny Szmigielskiej / Agnieszki Makaruk. Ostatecznie para z Wrocławia Joanna z Pauliną wygrały w tie-break 2:1 z duetem z Warszawy i sięgnęły po główną nagrodę okulary przeciwsłoneczne marki Davidoff.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie cennych nagród: Menrad Polska, Eleven Australia, San Miguel oraz Monta Bistro Bar.

III Davidov Beach Volleyball club 07.07.2019 panie

Klasyfikacja końcowa mężczyzn:

1 Kamil Kosz / Piotr Jedliński

2 Andrzej Paszkowski / Jan Król

3 Mikołaj Pawłowski / Bartłomiej Koryciński

4 Maciej Stępień / Robert Kozłowski

5 – 6 Kamil Felisiak / Paweł Pełka

5 – 6 Michał Słyk / Daniel Ostaszewski

7 – 8 Konrad Biniewicz / Tomasz Karbowicz

7 – 8 Tomasz Kowalkowski / Szymon Ślązak

9 – 12 Marcin Pitek / Czainski Krzysztof

9 – 12 Michał Barczyk / Mateusz Zarudzki

9 – 12 Piotr Trzewik / Karol Bartnik

9 – 12 Łukasz Matysiak / Wojtek Więckiewicz

13 – 16 Bartosz Jakubek / Maciej Romankiewicz

13 – 16 Krzysztof Zięba / Kamil Graczyk

13 – 16 Bartosz Krzysiek / Michał Berent

13 – 16 Filip Różewski / Michał Pietrewicz

17 – 24 Alexandre Figueiredo / Łukasz Ladowski

17 – 24 Piotr Kruszewski / Łukasz Syguła

17 – 24 Dorian Poinc / Daniel Szaniawski

17 – 24 Łukasz Wichłacz / Mateusz Gawryś

17 – 24 Paweł Żeszko / Przemo Pińczak

Klasyfikacja końcowa kobiet:

1 Joanna Rejno / Paulina Sobolewska

2 Karolina Szmigielska / Agnieszka Makaruk

3 Monika Chudek / Gabriela Osewska

4 Aleksandra Sikorska / Anna Sulej

5 – 6 Monika Kaczorowska / Alicja Cybulska

5 – 6 Dominika Mackiewicz / Magdalena Sadlakowska

7 – 8 Ewa Ruka / Kasia Perycz

7 – 8 Aleksandra Bator / Klaudia Parzyszek

9 – 12 Adrianna Wardecka / Anna Łabuz

9 – 12 Marta Michalska / Katarzyna Wójcik

9 – 12 Grażyna Mendrych / Adrianna Olejniczak

 

Autor zdjęc i tekstu Kati Orłowicz