Aktualności

Program atrakcji podczas World Tour Warsaw 2019

Program atrakcji podczas World Tour Warsaw 2019

Od 12 do 16 czerwca najlepsze siatkarki i siatkarze plażowi świata rywalizować będą na boiskach Monta Beach Volley Club w turnieju FIVB World Tour Warsaw 2019.

Obok kibicowania sportowcom, miłośnicy plażowej odmiany siatkówki z Warszawy i z całej Polski będą mogli skorzystać także z wielu dodatkowych atrakcji, o które zadbali organizatorzy we współpracy ze sponsorami i partnerami wydarzenia.

 

Codziennie podczas całego turnieju na terenie Monta Beach Volley Club (ul. Zaruskiego 12, Cypel Czerniakowski) w godz. 10:00 - 18:00 w ramach pikniku rodzinnego organizowane będą gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz konkursy sportowe z nagrodami. Od 20:00 do 2:00 plaża nad Wisłą zamieni się w scenę z koncertami, pokazami artystów i beach party.

Strefy rozrywkowe ulokowane będą na terenie wioski plażowej przy stadionie i oferować będą: 

  • Strefa Mercedes-Benz Auto Idea – prezentację specjalnych modeli samochodów oraz unikatowy specjalistyczny symulator jazdy samochodem sportowym

  • Strefa Orlen – boisko z całodziennymi animacjami i konkursami oraz strefę relaksu z leżakami

  • Strefa Dziecięca Blachy Pruszyński – dmuchane atrakcje dla najmłodszych (ogromna zjeżdżalnia AirDrop oraz zamek z torem przeszkód)

  • Strefa Klubu Sportowego Legia – całodzienne animacje, konkursy z nagrodami, FunShop, spotkanie z gwiazdami klubu

  • Strefa Jurajskiej – konkursy z nagrodami dla każdego

  • Strefa Dzieci – dmuchany zamek, trampolina oraz pyszna wata cukrowa

  • Strefa PLUS & Xiaomi – tor „gokartowy”, konkursy z nagrodami, prezentacje nowinek technicznych

  • Boisko – zajęcia pokazowe różnych dyscyplin sportowych min. siatkówka plażowa, piłka nożna, piłka ręczna plażowa, zumba, crossfit

Wszystkie atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia w ramach pikniku rodzinnego będą bezpłatne.

Podczas tegorocznej edycji turnieju skoncentrowaliśmy się w dużej mierze na strefie eventowej, by wyjść do społeczności warszawskiej z różnymi atrakcjami i poprzez aktywności związane z relaksem i zabawą zwiększać zainteresowanie siatkówką plażową. Zorganizujemy piknik rodzinny z wieloma różnorodnymi atrakcjami dla naszych gości, w tym darmowymi wycieczkami statkiem po Wiśle. Teren pikniku jest otwarty dla wszystkich warszawiaków. Podczas trwania turnieju pod Mostem Łazienkowskim ulokowana zostanie strefa gastronomiczna z modnymi i rozpoznawalnymi Food Truckami. Zapraszamy całe rodziny codziennie od 12 do 16 czerwca – będzie można kibicować najlepszym na świecie siatkarkom i siatkarzom plażowym, a przy okazji miło spędzić czas i wypocząć nad Wisłą zachęca Piotr Kamiński, współwłaściciel Monta Beach Volley Club.

Program pikniku rodzinnego oraz koncertów i pokazów na plaży dostępny na:  www.montaclub.com.pl

***

FIVB World Tour Warsaw 2019  to największy w tej części Europy turniej siatkówki plażowej – łącznie weźmie w nim udział 256 zawodników i zawodniczek, czyli właściwie cała światowa czołówka tej dyscypliny. Rywalizacja toczyć się będzie na 6 boiskach plażowych, w tym na głównym z trybunami na prawie 4000 miejsc, wybudowanym specjalnie na czas zawodów. Mecze rozgrywane będą w dniach 12-16 czerwca 2019 w godzinach 9:00 - 19:00.

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: