Aktualności

Andrzej Wrona Ambasadorem World Tour Warsaw 2018

Andrzej Wrona Ambasadorem World Tour Warsaw 2018

Mistrz świata i środkowy ONICO Warszawa – Andrzej Wrona ambasadorem turnieju World Tour na obiektach Monta Beach Volley Club.

World Tour Warsaw 2018 będzie czasem wielkich sportowych emocji, ale także okazją do spotkania gwiazd siatkarskich boisk nie tylko tych na piasku. Swoją obecność podczas turnieju potwierdził klubowy mistrz świata i przyszły kadrowicz biało-czerwonych Wilfredo Leon, a do grona ambasadorów dołączył reprezentacyjny mistrz świata – Andrzej Wrona.

Środkowy ONICO Warszawa cztery lata temu był w złotej drużynie Stephane'a Antigi, która po czterdziestu latach powróciła na najwyższy stopień podium w mistrzostwach świata. Złoto zdobyte w katowickim Spodku to jego najcenniejszy medal w dotychczasowej karierze. Ostatni sezon, będący jego drugim w stołecznym klubie, spędził także pod skrzydłami francuskiego szkoleniowca.

Wrona w swojej dotychczasowej klubowej karierze sięgnął po mistrzostwo Polski w barwach PGE Skry Bełchatów (2014), a także srebro PlusLigi (2008 z AZS Częstochową) i dwukrotnie stał na najniższym stopniu podium (2015 z Delectą Bydgoszcz i rok później z bełchatowianami).

Siatkówka plażowa także nie jest mu obca, bo w ten sposób chętnie spędza wolny czas między sezonami. W ramach okresu przygotowawczego do minionych rozgrywek ligowych razem z kolegami z ONICO Warszawa trenowali na obiektach Monta Beach Volley Club, gdzie za miesiąc zostanie rozegrany World Tour w siatkówce plażowej.

 

 

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

logo montaclub blank

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
ZNAJDŹ NAS: