Turnieje

II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy

II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy

Monta Beach Volley Club oraz Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. zapraszają na drugą edycję Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Siatkówce Plażowej.

Mistrzostwa odbędą się już 19 sierpnia i będą poważnym sprawdzianem dziennikarskich umiejętności przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.

Udział w turnieju jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 sierpnia do godz.16.00 pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wystarczą 2 osoby z redakcji – dziennikarze lub osoby pracujące w mediach z wykluczeniem graczy zawodowych. Jedną redakcję mogą reprezentować maksymalnie 2 pary. Pary mogą być mieszane – damsko-męskie.

Lista zgłoszonych par:

 1. Krzysztof Sędzicki/Grzegorz Wojnarowski WP SportoweFakty
 2. Piotr Woźniak/ Kajetan Ledwoch Siatka.org Strefa Siatkówki
 3. Aleksandra Rajewska/Małgorzata Szyszko TVP Sport, TVP info
 4. Marcin Lepa/Marta Gula Polsat Sport
 5. Michał Majchrzak/Andrzej Tański Polsat Sport
 6. Maciej Bogusz/Piotr Streiche PZPS
 7. Kamil Składowski/Zygmunt Chajzer PLPS
 8. Mikołaj Kruk/Damian Michałowski Radio ZET
 9. Marek Jaśkiewicz/Joanna Karwat EdiPresse
 10. Ryszard Opiatowski/Justyna Skubis/Michal Chmielewski Przegląd Sportowy
 11. Bartosz Heller/Adrian Brzozowski Beach United
 12. Łukasz Starowiejski/Marczak Tok FM

Informacje dla zawodników:

 • 10:30 Rejestracja zgłoszonych par
 • 11:00 Rozgrzewka
 • 11:30 Start rozgrywek
 • Planowane zakończenie turnieju godzina 16:00

System rozgrywek

 1. System rozgrywek brazylijski na 12 par.
 2. Mecze będą rozgrywane w formie do dwóch wygranych setów (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
 3. Siatka męska zawieszona jest na wysokośći 242 cm.
 4. Ilośc boisk 4

Regulamin:

 1. Uczestnictwo w turnieju ma charakter dobrowolny, każdy biorący w nim udział czyni to na własna odpowiedzialność.
 2. Zaleca się, by zawodnicy biorący udział w rozgrywkach poddali się badaniom lekarskim stwierdzającym ich dobry stan zdrowia.
 3. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna, że zawodnik nie ma przeciwskazan zdrowotnych i bierze udział na wlasne ryzko.
 4. Organizator zaleca aby zawodnicy biorący udział w turnieju wykupili ubezpieczenie NNW.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i ewentualnych, wynikłych z tego kontuzji, wypadków i urazów.
 6. Wykluczony jest udział zawodników kontuzjowanych oraz pod wpływem środków odurzających.
 7. Drużyna i jej zawodnicy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez jej zawodników, kibiców, osoby towarzyszące podczas turnieju.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za szkody powstałe w wyniku utraty mienia w trakcie trwania rozgrywek.
 9. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku uczestnika w fotorelacji i nagraniach filmowych oraz dźwiękowych z imprezy. Niniejsza zgoda obejmuje prawo wykorzystania i udostępniania przez Organizatora w sposób komercyjny fotografii, filmów, nagrań dźwiękowych z wizerunkiem Uczestnika do celów marketingowych, w szczególności poprzez umieszczenie zdjęć i nagrań na stronie organizatora: www.montaclub.com.pl, mediach społecznościowych >https://www.facebook.com/MontaBeachVolleyClub/, jak również ich publiczne udostępnienie i odtwarzanie na materialnych nośnikach znajdujących się w obiekcie.
  10. Uczestnicy imprezy w każdym czasie mają prawo odwołać w formie pisemnej zgodę na wykorzystanie ich wizerunku przez Organizatora.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo rozpowszechniania zdjęć, na których widnieją Uczestnicy imprezy bez ich zgody, jeżeli ich wizerunek stanowi jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza co jest zgodne z art. 81 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 90, poz. 631).
 11. Zawodnik może grać w barwach tylko jednej drużyny.

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: