Davidoff Beach Volleyball Cup 2019

W związku z dużym zainteresowaniem i sukcesem turniejów w poprzednich latach rusza cykl 6 amatorskich turniejów siatkówki plażowej w kategorii kobiet i mężczyzn.

Głównym sponsorem turnieju jest firma Menrad Polska, która dla zwycięzców ufundowała wyjątkowe nagrody rzeczowe:

NAGRODY:

  • I miejsce: Okulary przeciwsłoneczne dla każdego zawodnika od Davidoff (o wartości ok 1000 zł /1 szt.), zestawy piwne od San Miguel
  • II miejsce: kosmetyki od Eleven Australia, zestawy piwne od San Miguel
  • III miejsce: kosmetyki od Eleven Australia, Bony podarunkowe do Monta Bistro & Bar
  • IV miejsce: zestaw piwny od San Miguel

LISTA ZGŁOSZONYCH PAR MĘSKICH na 02.06.2019

Lp Par męskie pkt Rozstawienie
1 Adam Chrobot / Andrzej Paszkowski 24 R1
2 Mikołaj Pawłowski / Michał Słyk 20 R2
3 Dorian Poinc / Daniel Szaniawski 20 R3
4 Daniel Ostaszewski / Sebastian Fotek 20 R4
5 Bartek Taranko / Bartek Pawlik 14 R5
6 Piotr Kruszewski / Łukasz Syguła 8 R6
7 Mateusz Dudulski / Łukasz Ponikiewski 8 R7
8 Dominik Szyszka / Przemysław Sitek 8 R8
9 Pitek Marcin / Czaiński Krzysztof 6 R9
10 Tomasz Kowalkowski / Paweł Żeszko 6 R10
11 Amadeusz Kopeć / Michał Barczyk 6 R11
12 Piotr Trzewik / Karol Bartnik 6 R12
13 Marek Zaręba / Alexandre Figueiredo 4 R13
14 Norbert Korczyński / Szymon Ślązak 4 R14
15 Piotr Wróbel / Przemek Rowiński 4 R15
16 Karol Malec / Tomasz Gniewosz 0
17 Sławomir Cichosz / Artur Gańcza 0
18 Robert Kozłowski / Maciej Stępień 0
19 Wiktor Mielczarek / Piotr Szostek 0  
20 Bartłomiej Kiernoz / Konrad Felisiak 0
21 Bartosz Jakubek / Michał Pietrewicz 0  
22 Tomas Brusikiewicz / Thomas Merritt 0  
23 Bartosz Stępień / Przemysław Gałecki 0
24 Michał Berent / Jan Ślażyński 0
25 Łukasz Grzyb / Karol Ślażyński 0
26 Dawid Strzyżewski / Szymon Dziekański 0
27 Krystian Kaczmarski / Antoni Piotrowski 0
28 Marcin Kuźniarski / Krzysztof Kalisz 0  
29 Pavlo Mazur / Viktor Vashev 0
30 Damian Orzechowski/ Robert Kępka 0  
31 Aleksander Mamełka / Konrad Biniewicz 0  
32 Grzegorz Sowiński / Michał Kasprzak 0  


LISTA ZGŁOSZONYCH PAR DAMSKICH na 02.06.2019

 

Lp Par damskie pkt Rozstawienie
1 Aleksandra Sikorska / Anna Sulej 40 R1
5 Paulina Zielinska / Malwina Zielinska 28 R2
7 Sonia Czarnecka / Marta Łaba 24 R3
4 Kasia Perycz / Alicja Cybulska 10 R4
2 Justyna Otto / Agata Pacuszka 8 R5
3 Dominika Mackiewicz / Magdalena Sadlakowska 0
6 Kate Merritt / Natalia Gendis 0
8 Marta Kosobucka / Aleksandra Czyjak 0  
9 Agnieszka Makaruk / Karolina Szmigielska 0  
10 Monika Kaczorowska / Ola Lipska 0
11 Anna Piątek / Katarzyna Ziminska 0

INFORMACJE:


  • 9:00 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par męskich
  • 9:30 Start turnieju par męskich
  • 9:30 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par damskich
  • 10:00 Start turnieju par damskich
  • Wpisowe 50 zł / 1 para płatne gotówką w dniu turnieju
  • System rozgrywek: Brazylijski do dwóch przegranych meczy (Dwa sety do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
  • Na każdym turnieju zawodnicy zdobywają punkty rankingowe.
  • Organizator opublikuje miejsce klasyfikacji końcowej wraz z punktami po zakończeniu każdego turnieju.
  • Każdy z zawodników gromadzi punkty indywidualnie.
  • Minimalna liczba par uczestniczących w turnieju wynosi minimum 20 (suma).
  • Maksymalna liczba par uczestniczących w danej kategorii wynosi 32.

Terminarz:


1. 26.05.2019 - odbył się
2. 02.06.2019
3. 07.07.2019
4. 28.07.2019
5. 04.08.2019
6. 25.08.2019

Punktacja:

1 mc - 20 pkt
2 mc - 18 pkt
3 mc - 16 pkt
4 mc - 14 pkt
5-6 mc - 12 pkt
7-8 mc - 10 pkt
9-12 mc - 8 pkt
13-16 mc - 6 pkt
17-24 mc - 4 pkt
25-32 mc - 2 pkt
33-41 mc - 1 pkt

Regulamin: (tutaj)
Szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Kreator formularzy by JoomlaShine