Davidoff Beach Volleyball Cup 2019

W związku z dużym zainteresowaniem i sukcesem turniejów w poprzednich latach rusza cykl 6 amatorskich turniejów siatkówki plażowej w kategorii kobiet i mężczyzn.

Głównym sponsorem turnieju jest firma Menrad Polska, która dla zwycięzców ufundowała wyjątkowe nagrody rzeczowe:

NAGRODY:

  • I miejsce: Okulary przeciwsłoneczne dla każdego zawodnika od Davidoff (o wartości ok 1000 zł /1 szt.), zestawy piwne od San Miguel
  • II miejsce: kosmetyki od Eleven Australia, zestawy piwne od San Miguel
  • III miejsce: kosmetyki od Eleven Australia, Bony podarunkowe do Monta Bistro & Bar

LISTA ZGŁOSZONYCH PAR MĘSKICH na 26.05.2019

  1. Janusz Prus / Filip Brandt
  2. Mateusz Furtak / Daniel Ostaszewski
  3. Paweł Burczak / Michał Drajer
  4. Sebastian Fotek / Kacper Wiśniewski
  5. Wojciech Więckiewicz / Czainski Krzysztof
  6. Mikołaj Pawłowski / Michał Słyk
  7. Paweł Lewandowski / Maciej Kałuża
  8. Dominik Szyszka / Przemysław Sitek
  9. Jakub Rylski / Michał Januszewski
  10. Andrzej Paszkowski / Adam Chrobot
  11. Amadeusz Kopeć / Mateusz Wichłacz
  12. Jakub Zdybek / Jarosław Lech
  13. Piotr Kruszewski / Łukasz Syguła
  14. Łukasz Wichłacz / Marek Zaręba
  15. Mateusz Kownacki / Maciej Mozol
  16. Bartek Lewicki / Tomek Maziarek
  17. Bartłomiej Taranko / Łukasz Matysiak
  18. Tomasz Kowalkowski / Wojciech Rejno
  19. Dorian Poinc / Daniel Szaniawski
  20. Mateusz Dudulski / Łukasz Ponikiewski
  21. Piotr Wróbel / Norbert Korczyński
  22. Grzegorz Sowinski / Michał Kasprzak
  23. Piotr Trzewik / Bartosz Pawlik
  24. Kajetan Kulik / Maciej Okrzeja

LISTA ZGŁOSZONYCH PAR DAMSKICH na 26.05.2019

  1.  Anna Łabuz-Błaszczak / Justyna Otto
  2. Sonia Czarnecka / Marta Łaba
  3. Paulina Szymańska / Karina Jakuć 
  4. Ewa Ruka / Kasia Perycz
  5. Adrianna Wardecka / Iwona Hardiej-Stępień
  6. Zuzanna Kucińska / Oriana Miechowicz
  7. Malwina Zielińska / Paulina Zielińska 
  8. Aleksandra Trela / Joanna Borowska
  9. Aleksandra Carmel / Grażyna Mendrych
  10. Aleksandra Sikorska / Anna Sulej
  11. Monika Chudek / Gabriela Osewska
  12. Alicja Cybulska / ?

INFORMACJE:

  • 9:00 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par męskich
  • 9:30 Start turnieju par męskich
  • 9:30 Rejestracja i losowanie zgłoszonych par damskich
  • 10:00 Start turnieju par damskich
  • Wpisowe 50 zł / 1 para płatne gotówką w dniu turnieju
  • System rozgrywek: Brazylijski do dwóch przegranych meczy (Dwa sety do 15 pkt z przewagą dwóch punktów). Tie break (do 15 pkt z przewagą dwóch punktów).
  • Na każdym turnieju zawodnicy zdobywają punkty rankingowe.
  • Organizator opublikuje miejsce klasyfikacji końcowej wraz z punktami po zakończeniu każdego turnieju.
  • Każdy z zawodników gromadzi punkty indywidualnie.
  • Minimalna liczba par uczestniczących w turnieju wynosi minimum 20 (suma).
  • Maksymalna liczba par uczestniczących w danej kategorii wynosi 32.

Terminarz:


1. 26.05.2019
2. 02.06.2019
3. 07.07.2019
4. 28.07.2019
5. 04.08.2019
6. 25.08.2019

Punktacja:

1 mc - 20 pkt
2 mc - 18 pkt
3 mc - 16 pkt
4 mc - 14 pkt
5-6 mc - 12 pkt
7-8 mc - 10 pkt
9-12 mc - 8 pkt
13-16 mc - 6 pkt
17-24 mc - 4 pkt
25-32 mc - 2 pkt
33-41 mc - 1 pkt

Regulamin: (tutaj)
Szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Kreator formularzy by JoomlaShine