II Warsaw Beach Winter Cup 2020

II Warsaw Beach Winter Cup 2020

Razem z m.st Warszawa mamy przyjemność zaprosić Was na  drugą edycję amatorskiego zimowego turnieju Warsaw Beach Winter Cup 2020 w kategorii damskiej i męskiej. Turniej damski rozegrany zostanie 8 marca a turniej męski 15 marca.

Głównym organizatorem turnieju jest Monta Beach Volleyball Club, który ufundował dla zwycięzców puchary i nagrody rzeczowe. Partnerami wydarzenia są: m.st.Warszawa, Monta Bistro & Bar, Dzielnica Wisła oraz Radio Eska.

INFORMACJE TURNIEJ MĘSKI 15.03.2020

  • Lista zgłoszeń została zamknięta.
  • System rozgrywek Brazylijski do dwóch przegranych meczy
  • Zawodnicy i zawodniczki drużyn, którzy zajmą miejsca I-III w poszczególnych turniejach otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe od sponsorów.
  • Organizator zapewnia sędziów oraz opiekę medyczną podczas trwania turnieju
  • Do dyzpozycji mamy 3 boiska w ogrzewanej hali
  • Udział w turnieju jest bezpłatny
  • Drużyny, które zajęły miejsca 1-16 zapewniony mają ciepły posiłek podczas turnieju
  • Turniej poprowadzi Norbert Okuń, Tel : 510 270 501
  • Z uwagi na duże zainteresowaniem turniejem, pary, które zgłoszą się na turniej i nie będą mogły dotrzeć z przyczyn losowych, proszone są o jak najszybszy kontakt z organizatorem w celu odwołania swojego zgłoszenia.

LISTA ZGŁOSZONYCH PAR MĘSKICH 15.03.2020 

  1. Andrzej Lasecki / Irek Suszyna
  2. Paweł Burczak / Michał Drajer
  3. Piotr Kłaczek / Adam Sadziak
  4. Kacper Gołębiewski / Grzegorz Malarczyk
  5. Mateusz Adamiak / Amadeusz Kopeć
  6. Mateusz Gawryś / Kamil Majewski
  7. Tomasz Kowalkowski / Marcin Pitek
  8. Dominik Szyszka / Przemysław Sitek
  9. Adrian Kubera / Piotr Włodarczyk
  10. Krystian Kaczmarski / Sebastian Wójciak
  11. Błażej Ryczek / Michał Kasprzak
  12. Bartosz Jakubek / Michał Pietrewicz
  13. Maciek Okrzeja / Bartłomiej Taranko
  14. Piotr Trzewik / Karol Bartnik
  15. Hubert Baranowski / Szymon Baranowski
  16. Adam Stelmaszczyk / Mateusz Spaliński
  17. Natan Dąbrowski / Rafał Klimek
  18. Mateusz Rudnicki / Miłosz Stal
  19. Krzysztof Zięba / Dawid Strzyżewski
  20. Piotr Kawałko / Bartek Bartosiewicz 
  21. Mateusz Dudulski / Łukasz Ponikiewski
  22. Łukasz Syguła / Paweł Żeszko
  23. Marek Jaśkiewiecz / Grzegorz Górny
  24. Maciej Zackiewicz / Tomek Drzyzga

LISTA REZERWOWA:

  1. Adam Chrobot / Michał Słyk
  2. Mikołaj Pawłowski / Michał Koryciński
  3. Łukasz Matysiak / Damian Tomaszkiewicz
  4. Bartłomiej Jankowski / Jakub Buczek
  5. Sylwester Słomski / Sławek Anisovits
  6. Oleg / Darius
  7. Tomas Bartaskevicius / Airidas Davidavicius
  8. Bartłomiej Łoza / Karol Łoza
  9. Marcin Grasza / Jakub Powałka
  10. Arkadiusz ? / Konrad Buszko
  11. Witold Orliński / Mariusz Orliński
  12. Marek Zaręba / Marek Zaręba

 

 

 

 

ROZSTAWIENIE PAR DAMSKICH 8.03.2020

R1  Michalina Tokarska / Magdalena Szczytowicz
R2  Paulina Biranowska / Aleksandra Zdon
R3  Aleksandra Sikorska / Anna Sulej
R4  Natali Flaviani / Aneta Kaczmarek
R5  Stadnik Aleksandra / Chudzik Aleksandra SMS Spała
R6  Dominika Mackiewicz / Karina Jakuć
R7  Monika Kaczorowska / Agnieszka Makaruk
R8  Herrmann Zuzanna / Marcinowska Melania SMS Spała
R9  Jochym Nicole / Kielak SMS Spała
R10  Kinga Zielińska / Magdalena Sadlakowska
R11  Martyna Kwiatkowska / Grażyna Mendrych
R12  Iza Brutkowska / Gabi Kasprzyk
R13  Marta Kosobucka / Aleksandra Ryglewicz
R14  Monika Chudek / Gabriela Osewska
R15  Marzena Rospędek / Patrycja Pesta Fiedorczuk
R16  Aniela Kolibowska / Krystyna Przemyska
R17  Natalia Okła / Ida Wiszomirska
R18  Luiza Szymanczak / Iwona Hardiej
R19  Ciężkowska Małgorzata / Kruczek Maja SMS Spała
R20  Agata Baranowska / Joanna Waszyńska
R21  Agata Pacuszka / Justyna Otto
R22  Agata Zawierucha / Aleksandra Fijałkiewicz
R23  Wiktorija Andrejewa / Julija Andrejewa
R24  Aleksandra Bator / Weronika Brzuzy

LISTA REZERWOWA:

  1. Kasia Kugaudo / Iwona Rejzner

 

Regulamin: (tutaj)
Szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Kreator formularzy by JoomlaShine