O nas

O nas

Monta Beach Volley Club to nie tylko wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, ale również stale rosnąca społeczność siatkarzy plażowych.

Historia naszego klubu sięga roku 2006, kiedy to w Warszawie było niewiele miejsc gdzie można było pograć profesjonalnie w siatkówkę plażową. Dokładnie w czerwcu 2006 przy ul.Antoniewskiej 30 przystąpiliśmy do projektu budowy Monta Beach Volley Club wraz z zapleczem sanitarnym. Klub początkowo posiadał trzy boiska.

Od maja 2007 roku wystartowały cykliczne turnieje siatkówki plażowej. Do dziś dnia grają w naszych turniejach i aktywnie uczestniczą w organizowanych przez nas eventach. W sierpniu zorganizowaliśmy Mistrzostwa Warszawy, po których okazało się, że trzeba zwiększyć liczbę boisk, gdyż zainteresowanie tym miejscem było duże a liczba klubowiczów zwiększała się z miesiąca na miesiąc.

Z roku na rok przybywało coraz więcej chętnych na grę w siatkówkę plażową do tego stopnia, że zdecydowaliśmy się poszukać nowego większego miejsca gdzie mogliśmy realizować nasze plany i marzenia!

Od 2015 roku klub znajduje się przy ul. M. Zaruskiego 12 (Cypel Czerniakowski). Do dyspozycji gości jest: 12 profesjonalnych boisk do siatkówki plażowej, restauracja, kawiarnia, taras widokowy, Beach Bar oraz kompletne zaplecze sanitarne.

Do dziś dnia organizujemy amatorskie i profesjonalnie turnieje siatkówki plażowej, w których uczestniczą zawodniczki i zawodnicy z całej Polski jak i zagranicy. Razem z FIVB i Polskim Związkiem Piłki Siatkowej dwukrotnie organizowaliśmy Puchar Świata.

Codziennie na boiskach odbywają się treningi, na których plażowicze szlifują swoją formę. W weekendy organizowane są różnorodne turnieje, eventy oraz uroczystości w restauracji Monta Bistro & Bar.

Przy boiskach Monta funkcjonuje Warszawskie Stowarzyszenie Sportów Plażowych Monta Beach Volley Club, powołane w marcu 2015 roku, zarejestrowane 4 lutego 2016 w Warszawie.

Misja i cele:

  • upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem siatkówki plażowej
  • zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych
  • rozszerzanie świadomości na temat promocji zdrowia
  • promowanie m.st. Warszawy jako sportowego centrum wydarzeń związanych z siatkówką plażową.

 

Regulamin Monta Beach Volley Club - tutaj

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

logo montaclub blank

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
ZNAJDŹ NAS: