Previous Next

Kinga Pakuła/ Paweł Piwowarczyk zwycięzcą turnieju Mixtów! ?

10 lipca 2016 przy ul. Zaruskiego 12, odbył się drugi turniej siatkówki plażowej Mixtów. W rozgrwkach wzięło udział 32 pary z Warszawy, Opola, Gdańska, Bydgoszczy oraz Krakowa. Sponsorem głównym zawodów była marka GO ON!

GO ON! - marka batonów białkowych i energetycznych dla osób aktywnych.

W meczu o trzecie miejsce spotkała się para Sandra Sobór z Ozorkowa i Jakub Jetke z Łodzi kontra Izabela Zackiewicz/ Paweł Zackiewicz z Warszawy. Spotkanie było bardzo zacięte po obu stronach siatki i dopiero tie-break wyłonił zwycięzce Sobór/Jetke.

W finale zmierzyła się para Kinga Pakułka z Warszawy/Paweł Piwowarczyk z Krakowa oraz Zuza Kucińska z Warszawy i Artur Pasiński z Łodzi. Zawodnicy obu drużyn dostarczyli kibicom dużą dawkę emocji. Pierwszy set obfitował w skuteczne akcje w polu Kingi Pakuły oraz punktowe ataki Pawła Piwowarczyka, które pozwoiły wygrać seta. Zuza Kucińska oraz Artur Pasiński jednak nie dali za wygraną i w drugiej odsłonie pokazali na co ich stać doprowadzając spotkanie do tie-breaka. Mimo olbrzymiego zmęczenia znakomicie na siatce spisywał się Paweł Piwowarczyk oraz Kinga Pakuła w obronie, którzy zakończyli trzecią partię zwycięstwem 2:1.