Aktualności

Żywiec Zdrój partnerem Monta Club i sponsorem cyklu turniejów siatkówki plażowej!

Żywiec Zdrój partnerem Monta Club i sponsorem cyklu turniejów siatkówki plażowej!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z marką Żywiec Zdrój.

Już od początku kwietnia w naszym obiekcie dostępne będą jej produkty w postaci wody Żywiec Zdrój, Badoit oraz Evian.

Żywiec Zdrój realizując swoją strategię związaną z zachęcaniem konsumentów do aktywnego stylu życia a co za tym idzie piciem naturalnej wody, dołączyło do grona sponsorów cyklu amatorskich turniejów siatkówki plażowej w sezonie Lato 2017. Turnieje odbywać się będą co tydzień w niedzielę w Monta Beach Volley Club w kategoriach: kobiety, mężczyźni oraz pary mieszane. Dzięki wsparciu Żywiec Zdrój wszyscy uczestnicy otrzymają koszulki turniejowe a zwycięzcy poszczególnych kategorii torby i inne sportowe gadżety.

Kilka słów o Żywiec Zdrój:

  1. Żywiec Zdrój to doskonałej jakości woda źródlana naturalnego pochodzenia, wydobywana z ekologicznie czystych terenów położonych w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.
  2. Czerpiąc ze źródeł Żywiec Zdrój ze szczególną troską dba o środowisko naturalne prowadząc szeroko zakrojone akcje pro ekologiczne tj. sadzenie drzew i odnawianie szlaków górskich.
  3. Misja Żywiec Zdrój: PRZEKONAĆ WIĘCEJ KONSUMENTÓW DO ZDROWEGO NAWODNIENIA.
  4. Żywiec Zdrój jest niekwestionowanym liderem rynku polskiego oraz pierwszym wyborem konsumentów.

Woda - najbardziej potrzebna nam substancja po tlenie. Powiedzieć, że bez niej nie byłoby życia, wydaje się banalnym stwierdzeniem, a jednak… Bez niej nie istniejemy. Nie można jej niczym zastąpić, a nasz organizm niestety nie może jej magazynować, dlatego, aby prawidłowo funkcjonować, musimy pić, najlepiej naturalną wodę.

Woda źródlana to woda podziemna naturalnego pochodzenia o składzie mineralnym i właściwościach wymaganych dla wody przeznaczonej do stałego spożycia. Nie zawiera ona w znacznych ilościach składników, które powinny być limitowane przez niektóre osoby w codziennej diecie, takich jak: chlorki, sód, potas, siarczany, fluorki oraz jodki. Najczęściej jest to woda niskozmineralizowana, odpowiednia do stałego stosowania ;bez ograniczeń dotyczących wieku i stanu zdrowia. Można ją wykorzystywać zarówno do bezpośredniego spożycia jak i przyrządzania innych napojów i potraw.

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: