Aktualności

OK sport partnerem Monta Club

OK sport partnerem Monta Club

Sport łączy ludzi! My również postanowiliśmy więc połączyć siły i wspólnie z klubem sportowym OK! Sport zachęcać wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

OK! Sport to klub pasjonatów biegów i to tak rożnych i tak różnorodnych, że każdy znajdzie swoje miejsce w ich grupie. Różni ludzie, różne charaktery a wspólna pasja, która łączy pokolenia. W gronie Running Team znajdują się biegacze na orientacje, biegacze górscy, uliczni, przełajowi, biegacze po schodach. Wszystkich połączyła miłość do biegania.

Wśród klubowiczów OK! Sport znajdują się: Mistrz Świata w Towerruning - Piotr Łobodziński, Medalistka Mistrzostw Europy w BnO - Iwona Wicha, Medalistka Mistrzostw Polski na 400m przez płotki - Katarzyna Ślusarczyk oraz wielu innych biegaczy zawodowych i amatorów.

Więcej informacji na fanpage drużyny sportowej OK!Sport lub na stronie www.oksport.org.pl.

Już 22 listopada odbędzie pierwszy otwarty trening, do udziału w którym zapraszamy zarówno klubowiczów Monta Beach Volley Club jak i wszystkich innych zainteresowanych. Zbiórka w Monta Club ok 18.00. Szczegółowe informacje już wkrótce na naszym Facebooku J

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: