OFERTA PRACY: EVENT MANAGER

Monta Beach Volley Club – wakacyjne centrum miasta Warszawa, organizator licznych eventów firmowych, pikników, koncertów, imprez tanecznych i turniejów siatkówki plażowej szuka ambitnych, pomysłowych osób do współpracy.

Jeżeli….

  • chcesz rozwijać się w sprzedaży i obsłudze Klienta,

  • interesujesz się branżą eventową, rozrywkową i gastronomiczną,

  • lubisz pracę z ludźmi i nowe wyzwania,

  • Interesujesz się sportem...

Dołącz do nas!

Oczekiwania:

  • kreatywność i zmysł estetyczny

  • dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność i dokładność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • mile widziane doświadczenie w organizacji eventów i/lub w branży gastronomicznej

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów eventowych i sponsorów

  • wycena eventów i rezerwacji okolicznościowych

  • realizacja projektów eventowych dla klientów biznesowych i indywidualnych

  • przygotowywanie akcji promocyjnych

  • dobór i dbałość o materiały eventowe

  • współpraca i koordynacja działań firm podwykonawczych

  • opracowywanie raportów z podległych zadań

  • rozliczenie kosztowe realizowanych wydarzeń

  • monitoring działań eventowych konkurencji.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i wiedzy + wynagrodzenie prowizyjne

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w rodzinnej atmosferze

  • wyzwania związane z ciekawymi projektami eventowymi

  • piękną opaleniznę po sezonie letnim

CV prosimy wysłać na adres:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.