Aktualności

Liga Siatkówki Plażowej – edycja zimowa

Liga Siatkówki Plażowej – edycja zimowa

Najwyższy czas postawić na siatkówkę plażową i wspólnie podjąć wyzwanie popularyzacji tego pięknego sportu oraz integracji fanów „plażówki” :-)

Tworzymy PIERWSZĄ W POLSCE LIGĘ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ, a żeby było jeszcze ciekawej zaczynamy od edycji ZIMOWEJ, która trwać będzie przez 6 miesięcy:

1-sza edycja: listopad / grudzień / styczeń 2018/2019

2-ga edycja: luty / marzec / kwiecień 2019

ZASADY ROZGRYWANIA LIGI

  • mecze do 2 wygranych setów - 2 razy do 21 punktów + 3ci set do 15punktów!
  • gramy na zasadach oficjalnych siatkówki plażowej!!! 2 osoby na 2 osoby w meczu
  • DO LIGI jest możliwość zgłoszenia 4-ro osobowego składu, aby wykluczyć ewentualne nieobecności. Ze zgłoszonego do LIGI składu 4 osób wystarczy, że przyjdą 2 dowolnie wybrane przez Was osoby.

Terminy rozgrywania LIGI:

- PIĄTKI: 18:30 – 22:30 (rozgrzewka od 18:00)

- SOBOTY: 14:30 – 20:30 (rozgrzewka od 14:00)

W naszej PLAŻOWEJ LIDZE najważniejsze są oczywiście zwycięstwa, ale do kolejności w Tabeli istotne będą również sety i pojedyncze punkty.

Monta Beach Volley Club preferuje zasady Fair Play, dlatego LIGĘ PLAŻOWĄ rozgrywamy bez Sędziów, ale zaprosimy ich do współpracy na ostatni Finałowy Turniej danej edycji.

Na zwycięzców czekają nagrody:

  • Pakiety VIP na World Tour Warsaw 2019
  • Bilety wstępu na World Tour Warsaw 2019
  • medale,
  • puchary,
  • nagrody rzeczowe,
  • bony do Monta Bistro & Bar

Zapewniamy:

Nagrody, super boiska do gry w siatkówkę plażową, całościową organizację Ligi, wodę dla uczestników, poczęstunek typu: owoce, warzywa, ciastka, lekki ciepły posiłek, a ponadto sporo zabawy, emocje, sportową rywalizację, nowe znajomości, imprezy integracyjne z DJ!!!

Ostateczna forma rozgrywania LIGI zależeć będzie od ilości zgłoszonych drużyn i ich poziomu zaawansowania. Po zamknięciu listy zgłoszeń wspólnie ustalimy harmonogram rozgrywek, podział wg poziomu zaawansowania. Koszt udziału w lidze również zależeć będzie od ilości zgłoszeń (90-140 zł/1 os/1 msc)

Zgłoszenia wstępne i informacje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na tym etapie zbieramy chętnych! Przesłane zgłoszenia nie jest jednoznaczne z udziałem. Po zamknięciu listy zgłoszeń ustalimy terminarz, podział na zaawansowanie grup i koszty związane z organizacją ligi.

Organizatorzy:

Monta Beach Volley Club, Norbert Okuń

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: