Aktualności

Koncert Witek Muzyk Ulicy – 10 lutego o godz.20.00 w Monta Bistro&Bar

Koncert Witek Muzyk Ulicy – 10 lutego o godz.20.00 w Monta Bistro&Bar

Zapraszamy na wyjątkowy i inspirujący wieczór!
Naszymi gośćmi będą: Witek Muzyk Ulicy i Dominika Bienias

START: 20.00

BILETY: 20 zł w przedsprzedaży. 25 zł w dniu imprezy

Bilety i rezerwacja stolików: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zebrana suma zostanie przekazana dla artystów na ich dalszy rozwój.

Witek Muzyk Ulicy - „Prawdziwy artysta, prawdziwa muzyka, prawdziwe piosenki” , który po 13 latach mentalnej niewoli i pracy tylko dla pieniędzy postanowił żyć jak żebrak i budować swój świat na nowo... Zainspirowany uliczną skrzypaczką - Dominiką Bienias - wyszedł na miasto z akordeonem, tworząc swoją własną, wyjątkową muzykę, pełną refleksyjnych słów.

Opisuje świat z perspektywy zarówno obserwatora, jak i sympatyka ludzi, których umysł jest bezkrytycznie poddany, uformowany i zniewolony przez system religijny, polityczny i ekonomiczny. W jego muzyce przeplatają się motywy ludowe i rockowe, ale nie brakuje też wyraźnych akcentów lirycznych.

Grając na ulicy, poddaje ludzi próbie wrażliwości muzycznej, dzięki której wyłonił 10 melodii cieszących się wśród przechodniów największym uznaniem. Te 10 utworów znalazło się na debiutanckiej płycie pod tytułem „Gram dla Was”, która ukazała się 25 listopada 2016 pod patronatem programu trzeciego polskiego radia.

Zobaczcie co Was czeka:

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: