Grand Prix Polski 2020 w siatkówce plażowej mężczyzn

Grand Prix Polski 2020 w siatkówce plażowej mężczyzn

W dniach 22-23.08.2020 na boiskach Monta Beach Volley Club odbył się dwugwiazdkowy ** turniej Grand Prix Polski, w którym udział wzięły czołowe polskie pary siatkówki plażowej mężczyzn.

Był to ostatni turniej przed Finałami Mistrzostw Polski w Siatkòwce Plażowej, który odbędzie się w Mysłowicach. Pula nagród w turnieju wynosiła 10 000 zł.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1 Brożyniak/Janiak
2 Andrys, A./Andrys, R.
3 Chiniewicz/Jaroszczak
4 Paszkowski/Białecki
5-6 Kaczmarek, S./Sdebel
5-6 Stępień/Kozłowski
7-8 Brandt/Prus
7-8 Zarankiewicz/Parcej
9-12 Jedynak/Kutyba
9-12 Kałuza/Lewandowski
9-12 Okrzeja/Chudek
9-12 Radzikowski/Kurowski
13-16 Czachorowski/Lejawa
13-16 Dudek/Dudek
13-16 Pawłowski/Korycinski
13-16 Waszczuk/Popiela 

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH MECZÓW:

Team A Team B Result
Brozyniak/Janiak  Pawlowski/Korycinski  2-1 (23-21, 17-21, 15-9)
Zarankiewicz/Parcej  Okrzeja/Chudek  2-0 (22-20, 21-18)
Chiniewicz/Jaroszczak  Czachorowski/Lejawa  2-0 (21-4, 21-8)
Jedynak/Kutyba  Andrys, A./Andrys, R.  0-2 (18-21, 14-21)
Brandt/Prus  Dudek/Dudek  2-0 (21-19, 21-18)
Radzikowski/Kurowski  Paszkowski/Bialecki  0-2 (20-22, 9-21)
Kaczmarek, S./Sdebel  Waszczuk/Popiela  2-0 (21-15, 21-11)
Stepien/Kozlowski  Kaluza/Lewandowski  2-0 (27-25, 21-15)
Brozyniak/Janiak  Zarankiewicz/Parcej  2-0 (21-16, 21-8)
Chiniewicz/Jaroszczak  Andrys, A./Andrys, R.  0-2 (20-22, 18-21)
Brandt/Prus P Paszkowski/Bialecki  0-2 (18-21, 19-21)
Kaczmarek, S./Sdebel  Stepien/Kozlowski  1-2 (21-18, 20-22, 12-15)
Kaluza/Lewandowski  Waszczuk/Popiela  2-0 (21-14, 21-9)
Radzikowski/Kurowski  Dudek/Dudek 2-0 (21-15, 24-22)
Jedynak/Kutyba  Czachorowski/Lejawa  2-0 (21-10, 21-18)
Okrzeja/Chudek  Pawlowski/Korycinski  2-1 (24-22, 19-21, 15-13)
Kaluza/Lewandowski  Chiniewicz/Jaroszczak 1-2 (21-18, 18-21, 12-15)
Radzikowski/Kurowski  Zarankiewicz/Parcej  0-2 (18-21, 17-21)
Jedynak/Kutyba  Kaczmarek, S./Sdebel  1-2 (21-17, 14-21, 14-16)
Okrzeja/Chudek  Brandt/Prus  0-2 (18-21, 17-21)
Brozyniak/Janiak  Andrys, A./Andrys, R.  0-2 Forfeit of team A
Paszkowski/Bialecki  Stepien/Kozlowski  2-1 (21-15, 23-25, 15-13)
Chiniewicz/Jaroszczak  Zarankiewicz/Parcej  2-0 Injury for team B
Kaczmarek, S./Sdebel Brandt/Prus  2-0 (21-19, 23-21)
Chiniewicz/Jaroszczak  Stepien/Kozlowski  2-1 (19-21, 21-10, 15-8)
Kaczmarek, S./Sdebel  Brozyniak/Janiak  0-2 (9-21, 12-21)
Andrys, A./Andrys, R.  Chiniewicz/Jaroszczak  2-0 (21-18, 21-19)
Paszkowski/Bialecki  Brozyniak/Janiak  0-2 (12-21, 17-21)
Chiniewicz/Jaroszczak  Paszkowski/Bialecki  2-0 (21-15, 21-13)
Andrys, A./Andrys, R.  Brozyniak/Janiak  0-2 (16-21, 16-21)

 

LISTA ZGŁOSZONYCH PAR:

Suma pkt.RozstawienieZawodnicy
(punkty)
168 1 Brożyniak Jędrzej (84) /
Janiak Piotr (84)
136 2 Kałuża Maciej (68) /
Lewandowski Paweł (68)
128 3 Brandt Filip (64) /
Prus Janusz (64)
104 4 Andrys Adam (52) /
Andrys Roman (52)
76 5 Chiniewicz Martin (32) /
Jaroszczak Tomasz (44)
64 6 Paszkowski Andrzej (36) /
Białecki Adrian (28)
60 7 Kaczmarek Sebastian (48) /
Sdebel Adrian (12)
0 8 (DK) Stępień Maciej (0) /
Kozłowski Robert (0)
52 9 Okrzeja Maciej (30) /
Chudek Konrad (22)
44 10 Zarankiewicz Mateusz (28) /
Parcej Adam (16)
40 11 Waszczuk Kamil (20) /
Popiela Daniel (20)
32 12 Kaniewski Tobiasz (16) /
Włodarczyk Maciej (16)
30 13 Radzikowski Kamil (0) /
Kurowski Jakub (30)
30 14 Czachorowski Aleksander (22) /
Lejawa Filip (8)
24 15 Rejno Jacek (12) /
Olechnowicz Beniamin (12)
24 16 Więckiewicz Bartłomiej (12) /
Mozol Maciej (12)
20 17 Jedynak Paweł (0) /
Kutyba Oskar (20)
20 18 Dudek Bartosz (8) /
Dudek Tomasz (12)
16 19 Adamiak Mateusz (16) /
Zarudzki Mateusz (0)
0 20 Malec Bartek (0) /
Wanat Dominik (0)
0 21 Koryciński Bartłomiej (0) /
Pawłowski Mikołaj (0)
0 22 Wichłacz Łukasz (0) /
Gawryś Mateusz (0)
0 23 Cieślak Jan (0) /
Janicki Damian (0)
0 24 Pawlik Bartosz (0) /
Trzewik Piotr (0)
0 25 Tarnowicz Rafał (0) /
Szlaga Tomasz (0)