Aktualności

Anna Hamela w Monta Bistro & Bar 13 października

Anna Hamela w Monta Bistro & Bar 13 października

Już 13 października 2016 roku w Monta Bistro & Bar odbędzie się kolejny koncert Anny Hameli.

Zapraszamy na wyjątkowy, romantyczny i nastrojowy wieczór z udziałem niezwykle utalentowanej piosenkarki Anny Hameli.
Specjalnie przygotowane menu i piękny głos Anny pozwolą nam przenieść się w czasie i przestrzeni.. uciec od problemów i zmartwień :) 
Anna Hamela jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory.

Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy.
Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Nie jest to jednak świat z bajki… jest to świat, w którym życie nabiera na nowo sensu a wszystko staje się możliwe! Niezwykłe melodie piosenek Anny, opowiedziane bez żadnych kompromisów, trafiają prosto do serca, napełniając nas swym szczerym i pełnym wiary przekazem.
Udział jest bezpłatny !
Rezerwacja stolików: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Koncert rozpocznie się 13 października w Monta Bistro & Bar o godzinie 19.00.

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: