Aktualności

11 Urodziny I.D Media i Finał Konkursu Książka Roku w Monta Bistro&Bar

11 Urodziny I.D Media i Finał Konkursu Książka Roku w Monta Bistro&Bar

1 lutego w klimatycznych wnętrzach MONTA BISTRO & BAR w Warszawie odbyły się 11. urodziny I.D.MEDIA oraz finał konkursu Książka Roku 2016.

Ponad 60 osób świętowało z nami ten magiczny wieczór. Wśród gości znaleźli się m.in. wydawcy i autorzy książek, ludzie kultury i świata show-biznesu.

O muzyczne doznania zadbała znana i ceniona skrzypaczka Magdalena Szymańska, która postawiła na nowoczesny, energiczny repertuar. Szef kuchni MONTA BISTRO & BAR zadbał o wyjątkowe przekąski i wyborne wino, Anna Sowa o smaczny tort a sponsorzy i partnerzy wydarzenia o atrakcyjne nagrody dla naszych gości, m.in. piłki, plecaki od marki ICE-WATCH, bieliznę AXAMI, zaproszenia do Kliniki Korona i Mea Clinic, kosmetyki Bielenda i TianDe, kominki zapachowe od Pure Home Perfume.

Na evencie pojawiła się zaprzyjaźniona z naszym portalem aktorka Anna Powierza, znany i lubiany prezenter Ryszard Rembiszewski oraz ceniona blogerka modowa Magdalena Antosiewicz.

O muzyczną oprawę wydarzenia zadbała znana i ceniona skrzypaczka Magdalena Szymańska, która postawiła na nowoczesny, energiczny repertuar.

- To był niesamowity występ. Magdalenę Szymańską wysłuchałam po raz kolejny i muszę przyznać, że artystka za każdym razem potrafi zaskoczyć. Jej energia i szeroki uśmiech na twarzy zawsze tworzą magiczny klimat wydarzenia. - mówi Ania Musialska, uczestniczka spotkania.

O domowy catering i doskonałe wino zadbał szef kuchni MONTA BISTRO & BAR. Anna Sowa postarała się o smaczny tort a sponsorzy i partnerzy wydarzenia o atrakcyjne nagrody dla naszych gości, m.in. piłki, plecaki od marki ICE-WATCH, bieliznę AXAMI, zaproszenia do Kliniki Korona i Mea Clinic, kosmetyki Bielenda i TianDe, kominki zapachowe od Pure Home Perfume.

Na evencie pojawiła się zaprzyjaźniona z naszym wydawnictwem aktorka Anna Powierza, znany i lubiany prezenter Ryszard Rembiszewski oraz ceniona blogerka modowa Magdalena Antosiewicz.

- To był magiczny wieczór. Rodzinna atmosfera. Pyszny tort i mnóstwo nagród. Wydarzenia organizowane przez I.D.MEDIA na długo pozostają w mojej pamięci - powiedziała Magda, uczestniczka eventu.

- Cieszę się, że Ilona Adamska powstawiła tym razem na kameralne spotkanie w gronie przyjaciół. Bez blaszku fleszy i tłumu gwiazd. W powietrzu czuć było miłą, serdeczną atmosferę. Miejsce i kuchnia - obłędne. Z pewnością powrócę do Monta Bistro & Bar. - podsumowała Iwona Krześniak.

Fot. Piotr Wroniewicz

Monta Beach Volley Club

ul. M. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

 
(+48) 510 270 501
 
boiska@montaclub.com.pl
 
JESTEŚMY OTWARCI:
pn. - czw.: 9:00 - 22:00
pt. - ndz.: 9:00 - 23:00
 
ZNAJDŹ NAS: